Altınordu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı 3 Haziran Pazartesi günü Altınordu Belediyesi'nde yapılırken, İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe gündeme dair açıklamalarda bulundu. Altınordu İlçe Belediye Başkanı Ulaş Tepe, bu sezon 3.Lig'de yedinci sezonu olan ve kulüp tarihinde ilk kez 2.Lige yükselmek isteyen 52 Orduspor Futbol Kulübü maçlarını hem iç sahada hem de deplasmanda yakından takip ederken, Altınordu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı'nda da 52 Orduspor Futbol Kulübü'nden bahsetti.

Ulaş Tepe Gençlik Haftası 2

Orduspor'un 1.Amatör Lig'de olmasına rağmen Köy Hizmetleri, Özel İdarespor, Güzelorduspor, Yeni Orduspor ve son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü olan 3.Lig'deki Ordu temsilcisi için 'Orduspor' diye bahseden Ulaş Tepe zaman zaman '52' de derken ''Hepimizin gözbebeği, finalde maalesef ağır ağır yenildik. Ağır ağır maçı aldılar, o yüzden üzgünüz. İnanıyoruz ki bundan sonraki süreçte biz daha atak ve hızlı olmamız lazım. Bu şehir için spor adına emek verenlere çok teşekkür ediyorum. Ayrım yapmıyorum. Ben Orduspor 1967 A.Ş.’nin de maçına gittim. Orada tribünde olmayı tercih ettim ama 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde tercihim genelde protokolde izlemek oldu. Maalesef üzüntü verici olaylarla karşı karşıya kaldık, yenildik. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçlerde daha güçlü bir yapıyla beraber kavuşmamız lazım.'' dedi.

ulaş-tepe

Her sezon bitiminde olduğu gibi bu sezon da birleşme konusunda olmuyor ise başka bir yöntemle birlikte yollarını seçmeleri gerektiğini belirten Ulaş Tepe, 52 Orduspor Futbol Kulübü başkanı Şükür Bodur'a da ayrı bir teşekkür ederken ''Herkesin ifade ettiği bir birleşme var. Biz de arzu ediyoruz ama olmuyorsa olmuyor. Başka bir bir yöntemle de beraber yolumuzu seçmemiz lazım. Burada herkes en az 15 günde bir spor keyfi yaşamak istiyor. Herhalde 3.Lig’de 18 bin kişiye futbol oynayan başka bir takım yok. Bir kez daha gönül verenlere teşekkür ediyorum. 52 Orduspor Futbol Kulübü başkanı Şükrü Bodur’a özel teşekkür ediyorum. Kimse bizden ya da başka bir yerden çok fazla destek görmeden yönetimiyle beraber ciddi bir para harcadılar. Yeni dönemde de bütün kulüplere başarılar diliyoruz. Bütün kulüplere eşit mesafedeyiz Altınordu Belediyesi olarak. Herkese imkanımız doğrultusunda destek olmaya gayret ediyoruz. Bizim sevdamız Mor-Beyaz, Ordu’nun adının yazdığı her yerde olmaya devam edeceğiz.'' açıklamasını yaptı.

Editör: Samet Karadağ