Ordu'da Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor'un sportif olarak başarısızlığında takımın muadili olarak kurulan ve Yeni Orduspor olan ismini yakın geçmişte 52 Orduspor Futbol Kulübü olarak değiştiren 3.Lig ekibi, üst üste ikinci sezonunda Play-Off finali oynayacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün kritik final maçı olan Çimentaş Elazıspor maçı öncesinde ise takımın 'Orduspor' üzerinden destek isteme yöntemini eleştiren taraftarlar 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün konakladığı otel önüne giderek sürpriz bir pankart açtı.

İstanbul'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park'ta oynanacak maç öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü desteklemek için stadyum çevresinde birçok taraftar yerini alırken stadyum girişlerine başladı. Takımın konakladığı otelin önüne giden 1967 yılında kurulan ve geride kalan sezonda Ordu 1.Amatör Lig'de mücadele eden Orduspor taraftarları ise 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün 'Orduspor' ismini kullanmalarına tepki amaçlı otelin önünde  'Bugün Orduspor'un Maçı Yok' pankartı açtı.

'Bugün Orduspor'un Maçı Yok' yazılı dev pankartı 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün takım otobüsünün hemen yanında açan taraftarları 52 Orduspor Futbol Kulübü'nü yönetimi, teknik heyeti ya da futbolcuların görüp görmediği ise öğrenilmedi. 

Editör: Samet Karadağ