Ordu'da bulunan bungalov evler, farklı konseptlerde ve farklı fiyat aralıklarında hizmet vermektedir. Bazı bungalov evler, denize sıfır konumda bulunurken, bazıları ormanın içinde yer almaktadır. Bazı bungalov evler, lüks imkanlar sunarken, bazıları daha ekonomiktir.

Ordu'da En Popüler Bungalov Evleri

Ordu'da bulunan en popüler bungalov evler şunlardır:

uzun-ırmak

  • Uzun Irmak Bungalov Evi (Ulubey)

    Uzun Irmak Bungalov Evi, Ulubey ilçesinde bulunan ve denize sıfır konumda yer alan bir bungalov evdir. Bungalov ev, modern bir tasarıma sahiptir ve tüm imkanlara sahiptir. Uzun Irmak Bungalov Evi'nin gecelik ücreti 7.999 TL'dir.

İletişim:  0532 461 35 49 

Adres: Ordu Ulubey Kosaca Mah Pirali Sok No 4 Ulubey, Ordu

Konum:

Fanizan Otel Bungalov

  • Fanizan Otel Bungalov (Fatsa)

    Fanizan Otel Bungalov, Fatsa ilçesinde bulunan ve ormanın içinde yer alan bir bungalov evdir. Bungalov ev, rustik bir tasarıma sahiptir ve doğayla iç içe bir tatil deneyimi sunmaktadır. Fanizan Otel Bungalov'un gecelik ücreti 1.765 TL'dir.

İletişim:  0452 433 69 90 

Adres: Dolunay Mah., Sahil Cad. No:345, 52400 Fatsa/Ordu

Konum:

Ny Cambaşı Bungalov Otel

Ny Cambaşı Bungalov Otel (Çambaşı/Kabadüz)

Ny Cambaşı Bungalov Otel, Kabadüz ilçesinde bulunan ve Cambaşı Yaylası'nda yer alan bir bungalov evdir. Bungalov ev, lüks bir tasarıma sahiptir ve yaylanın muhteşem manzarasını sunmaktadır. Ny Cambaşı Bungalov Otel'in gecelik ücreti 2.338 TL'dir.

İletişim:  0537 653 11 22 

Adres: Musakırık mah, ibrahim köksal caddesi no:40, 52020 Kabadüz/Ordu

Konum:

Yukarıda yer alan bungalov ev fiyatları Enuygun.com internet sitesine göre, 18-19 Kasım 2023 tarihleri arasında 2 kişilik gecelik ücretlerdir.

Atakan Öztürk

Sonbaharda bir başka güzel olan Türkiye’de gezilecek 5 rota Sonbaharda bir başka güzel olan Türkiye’de gezilecek 5 rota